Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi www.dizilla4.com olmuştur. Adres çubuğuna "4.com" yazdığınızdan emin olun.

The Many Saints of Newark (2021)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

10 YORUM
@T 6 ay önce
Filmin %70... [Spoileri gör..]
Filmin %70’i siyahiler hakkında resmen. Kadının italyan erkeği siyahiyle aldatması, siyahilerin italyanları sokak ortasında kurşunlaması, sonda galip olarak gösterilenlerin siyahi olması. Resmen 16-17 yaşlı her şey triggerlanan ergenler için yapılmış bi film. Tony hakkında neredeyse HİÇ BİR ŞEY görmedik. Kötü olduğunu biliyordum ama bu kadar rezalet olabileceğini düşünmemiştim. Sopranos’dan bile görmüyorum filmi, wattpad hikayesi tadında uydurulmuş bi fan fiction gibi.
@Hansa 6 ay önce
20 dakika zor dayandım. Sopranos gibi ağır şiddet ve ırkçılık içeren bi dizinin Netflix filmi yapılırsa böyle olur zaten. Dizide hiç bir siyahiyle muhattap olunmazdı. Kendileri insan değil, suç işlemek için olan araçlar olarak görülürdü. Bu tabii k... [Devamını gör..]
20 dakika zor dayandım. Sopranos gibi ağır şiddet ve ırkçılık içeren bi dizinin Netflix filmi yapılırsa böyle olur zaten.
Dizide hiç bir siyahiyle muhattap olunmazdı. Kendileri insan değil, suç işlemek için olan araçlar olarak görülürdü. Bu tabii ki de iğrenç bir şey ama o zamanın gerçeklerini yansıttığı ve de cesaret dolu bi hareket olduğu için izlemesi keyifliydi.
Burda resmen Amerika italyanlarıyla siyahiler arkadaş olmuş. Netflix’in yalakalık felsefesi yüzünden bu da.
Çok üzücü, çok.
@guareschi 8 ay önce
Hey gidi Sil.. Senin gençliğini görmek çok keyifliydi. Tony’nin gençliğine de bayıldım. Sopranosu izleyip de bu filmi sevmeyen olur mu? Her saniyesini keyifle izledim. Diziyi tekrar izlememek için zor tutuyorum kendimi.
@Aquila 8 ay önce
Dizide çıtanın yükseldiği seviyeyi bilenleri tatmin etmemesi normal ancak bence yine de izlenebilir. 6/10
@rcpblr 10 ay önce
Dizisini izlemedim ama film mükemmel warner bros bu işi biliyor.
@breakingcat 11 ay önce
film güzel... [Spoileri gör..]
film güzel ama fragmanlarda gördüğümüz hype filmde yok bence Sopranos sever olarak bence beklenti altı 🙁 “WHO MADE TONY” adı altında slogan yapıyorsun ama filmde Tony’in Tony oluşuna dair bence hiç bir şey yok meşhur “Dickie Moltisanti”nin neler yaşadığını görüyoruz. Siyah Beyaz çatışması görüyoruz. Sopranos severler olarak bence en azından Tony’nin meşhur kumar gecesi gösterilmeliydi. Daha bir çok şey vardı beklediğim ancak Tony’nin değil Chris’in babasının filmi olmuş. 10/5
@cihan_d12 11 ay önce
Film çok iyi mutlaka izleyin…
@lunacian 11 ay önce
efsane diziye hiç yakışmayan bir film… hayal kırıklığı oldu benim için.

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Dram
  6.6/10
 
  120
  Amerika