Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi www.dizilla4.com olmuştur. Adres çubuğuna "4.com" yazdığınızdan emin olun.

The Roundup (2022)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

7 YORUM
@nekibu 1 hafta önce
the outlaws filminin devamı niteliğinde çekilen yapım aslında serinin 2. filmi. bu filmden önce the outlaws’ı izlemenizi tavsiye ederim. nitekim tüm karakterleri ilk the outlaws ile tanıyorduk. ve ilginçtir ki the outlaws aslında gerçek bir hikayeden... [Devamını gör..]
the outlaws filminin devamı niteliğinde çekilen yapım aslında serinin 2. filmi. bu filmden önce the outlaws’ı izlemenizi tavsiye ederim. nitekim tüm karakterleri ilk the outlaws ile tanıyorduk. ve ilginçtir ki the outlaws aslında gerçek bir hikayeden esinlenilerek çekilmişti fakat film ve karakterler tutunca bağımsız bir konu ile seriyi devam ettirdiler ve ortaya bu güzel film çıktı.

the outlaws filminin altına da yazmıştım, saygıdeğer büyüğüm avatar12’nin de dediği gibi dong-seok ma’nın olduğu her filmi gözüm kapalı izlerim. şu ana kadar hiç kötü filmine rastlamadım. bu filmde de onu görünce hemen atladım. hani en sevdiğiniz 5 aktör sayın deseler, al pacinolar, robert de nirolar vs. değil listeme girecek 5 isimden birisi dong-seok ma’dır.

ilk filmdeki gibi aksiyon ve tempo gayet doyurucu. hikaye güzel. karakterler sempatik. önerim önce outlaws’ı izleyin sonra bu filme geçin. hikaye olarak gerekliliği olmasa da seriye 2. 3. filmden başlamanın manası olmadığını düşünüyorum.

sevgili yöneticiler, lütfen üzerimize daha fazla dong-seok ma filmi, daha fazla kore sineması atın. bu talebi daha önce de yapmıştım, yinelemek istedim. 7.2/10
5 yanıtı görüntüle
@avatar12 2 hafta önce
Dong-seok Ma; Bir aktörün bütün filmleri de bu kadar mı güzel olur arkadaş?. Adam Güney Kore'nin Steven Seagal'i gibi, vurdukça oturtan oturttukça da insanın için yağlarını eriten bir oyunculuğa sahip, zevkle izlettiriyor.. Umarım bu yapım gibi nic... [Devamını gör..]
Dong-seok Ma; Bir aktörün bütün filmleri de bu kadar mı güzel olur arkadaş?.
Adam Güney Kore’nin Steven Seagal’i gibi, vurdukça oturtan oturttukça da insanın için yağlarını eriten bir oyunculuğa sahip, zevkle izlettiriyor..
Umarım bu yapım gibi nicelerine imza atar..

”The Roundup..2022.” yapımı Güney Kore’den Hollywood’a taş çıkaracak bir çalışma..
Kore’liler bu işte çok iyiler, işin hakkını sonuna kadar vermişler.. Aksiyon ve dram seven arkadaşlara tavsiye ederim mutlaka izleyin..

Harikulade film için teşekkürler 720Pizle…

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Aksiyon
  7.2/10
 
  106
  Güney Kore