Yeni Adres: Sevgili dostlar Dizilla yeni adresi www.dizilla4.com olmuştur. Adres çubuğuna "4.com" yazdığınızdan emin olun.

Alem-i Cin 2 (2019)

Sorun Bildir
Sinema Modunu Açın

Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor.

4 YORUM
@Respect_is_important 2 hafta önce
Daha önce yazmıştım yine yazayım ; Türkiye'yi yaşadığımız ülke olarak değilde, bir marka olarak düşünürsek, hiç bir konu da tercih etmeyeceğim bir marka.Hele ki bu ülke de sinema kültürü, ülkenin kaide kısmını oluşturan düşük ıq'lu halka, zengin dram... [Devamını gör..]
Daha önce yazmıştım yine yazayım ; Türkiye’yi yaşadığımız ülke olarak değilde, bir marka olarak düşünürsek, hiç bir konu da tercih etmeyeceğim bir marka.Hele ki bu ülke de sinema kültürü, ülkenin kaide kısmını oluşturan düşük ıq’lu halka, zengin dramı dizileri satan bir sektörden ötesi değil.

Eskiden televizyon sadece zengin ve orta sınıfın kullandığı bir lüks sayılırmış.Dolayısı ile eskiden fakir ama yetenekli oyuncular, zenginlerin izlemesi için film çekermiş.Şimdi ise zengin ama yeteneksiz oyuncular ekonomisi çökmüş bir ülkenin fakir halkı için film çekiyor.

Bizden iyi bir film çıkması, ülkenin ıq ortalamasının yükselmesi ile olur, bu minvalde düşünürsek, bizden iyi bir film çıkmaz diyelim.Zira bu sektör arz-talep kavramı üzerinden içerik üretir.Yani ülke de kafası çalışan azınlık için değil, geri kalan kitle için içerik üretir, yoksa aç kalır.

Hayatımda sahip olduğum en güzel ”önyargılardan” biri türk üretimi olan film ya da diziler için olandır.Bu önyargı sayesinde türk filmi gördüğüm zaman direk uzaklaşırım, çok da memnunum.1 yanıtı görüntüle
@417 2 hafta önce
An itibariyle bu siteyle olan tahmini yedi yıllık serüvenimi sonlandırıyorum. Başka bir film sitesiyle; gerçek bir 'yabancı film' sitesiyle yoluma devam edeceğim. Yazdığımız yorumların, sitedeki üyelerin düşüncelerinin dikkate alınmadığı; hatta yapıl... [Devamını gör..]
An itibariyle bu siteyle olan tahmini yedi yıllık serüvenimi sonlandırıyorum. Başka bir film sitesiyle; gerçek bir ‘yabancı film’ sitesiyle yoluma devam edeceğim. Yazdığımız yorumların, sitedeki üyelerin düşüncelerinin dikkate alınmadığı; hatta yapılan eleştirilerin de yorum onayı aşamasındayken silindiği, ‘ne dediysek o’ şeklindeki bir yönetim anlayışına sahip olan bu film sitesiyle bir bağım kalmamıştır.

Yıllardır koruduğunuz ‘yabancı film’ sloganını bu yıl kaybettiniz. Film zevki olmayan, sadece siteye tıklayarak size para kazandırmasını istediğiniz insanları buraya toplayarak o büyük ve kaliteli amacınızı kaybettiniz. Böylece ruhunuzu da kaybetmiş oldunuz. Beni de. Belki benim gibi başka birçok eski üyeyi de. Para aşkı insanı kör ediyor, bu yaptığınız da bir örneği olmuş oldu.

Türkiye’de markalaşma olayının Avrupa ve Amerika’ya göre az olmasının sebeplerinden birisi de bu. Çıkar için büyük amaçtan vazgeçiliyor hep. Gözümde yıllardır tıpkı Netflix gibi bir marka olan bu site, bu tutumuyla gözümden düşmüştür.

Güzel günlerdi, geride kaldı; tıpkı her şey gibi.
@SİNEMATOR 1 2 hafta önce
1 ile 2 nın yerı yanlış olmuş

Lütfen yorum yaparken "Caps Lock"unuzun kapalı olduğundan emin olunuz. 14.01.2019


Lütfen yorum alanına sadece film hakkındaki görüşlerinizi yazmaya özen gösteriniz, eklenmesini istediğiniz filmleri sıralamayınız. İstek alımı yoktur... 02.01.2019

Oyla:
After The Dark - The Philosophers 720p izle
1080P Korku
  4/10
 
  93
  Türkiye